Milestone XProtect

Milestone i Lenel

Integracja Lenel OnGuard XProtect Access – Umożliwia wyświetlanie zdarzeń i alarmów kontroli dostępu Lenel w Milestone XProtect Smart Client.

   

KARO Karlicki jest złotym partnerem Milestone

   
milestone

Milestone XProtect jest kompatybilny z Lenel OnGuard

Operatorzy systemu mogą wyświetlać narzędzia kontroli dostępu i alarmów Lenel’a w osobnej zakładce z powiązanym wideo w Milestone XProtect Smart Client.

Mogą także korzystać ze standardowych funkcji wyszukiwania, eksportowania i przeglądania plików wideo XProtect.

Możliwe jest użycie funkcji XProtect Map do wyświetlania statusu zarządzanych drzwi na mapie oraz sterowania blokowaniem drzwi.

Używając Milestone VMS w trybie klienta przeglądania, operatorzy mogą również zarządzać innymi zewnętrznymi aplikacjami w tym samym interfejsie użytkownika, jak np. interkomy, liczenie osób, heat mapping, przechwytywanie i inne rodzaje działań analitycznych na wideo. Aplikacje te są instalowane osobno.

W skrócie, XProtect® VMS & Lenel OnGuard®

XProtect® Access Integration pozwala na:

  • XProtect Rules wsparcie silnika dla wspieranych alarmów Lenel.
  • XProtect Smart Client Map wsparcie dla kontroli drzwi Lenel’a.
  • Podgląd zdarzeń alarmowych w czasie rzeczywistym w XProtect Smart Client.
devives_milestone_ekrany

Główne korzyści

  • Wyświetlaj zdarzenia alarmu z OnGuard w czasie rzeczywistym w Kliencie Smart XProtect
  • Zatwierdź alarmy OnGuard z Klienta XProtect Smart
  • Użyj funkcji XProtect Map do wyświetlania statusu zarządzanych drzwi na mapie, zarówno zamknięte i otwarte przejścia
 

XProtect Corporate, potężne oprogramowanie do zarządzania wideo IP (VMS) przeznaczone do wdrożeń na dużą skalę i wysokiego ryzyka. Dzięki obsłudze nieograniczonej liczby kamer, użytkowników i witryn, XProtect Corporate stanowi elastyczne oprogramowanie.

Dla systemów wymagających pełnego wglądu w sytuację i natychmiastowego czasu reakcji XProtect Corporate oferuje interaktywne, wielowarstwowe mapy powiązane z alarmami. Wbudowane wsparcie dla XProtect® Smart Wall, ściana wideo Milestone, zapewnia funkcjonalny i kompleksowy przegląd instalacji oraz płynne sterowanie centrum dowodzenia.

XProtect Corporate obsługuje Edge Storage w połączeniu z serwerami zapisu awaryjnego i pozostałymi serwerami zarządzania, aby nagrania wideo nigdy nie były przerywane, a dostęp do systemu był zawsze utrzymywany. Bezpieczna łączność z kamerą i ulepszona obsługa danych pomagają zapewnić integralność wideo na żywo i na nagraniach.

Certyfikaty Milestone:

 

Milestone-Certified-Design-Engineer-(MCDE)-Assessment_01 Milestone-Certified-Integration-Technician-(MCIT)-Ass_1 Milestone-Certified-Integration-Technician-(MCIT)-Asses_02

KARO_Milestone

 

Firma KARO Karlicki Sp. z o.o. oferuje Państwu swoją pomoc na każdym etapie wdrożenia Milestone XProtect, począwszy od wstępnej analizy sytuacji, poprzez tworzenie koncepcji, etap projektowania, kompletacji sprzętu, instalacji i uruchomienia systemu, a także jego eksploatacji i konserwacji. Wykonujemy kosztorysy na potrzeby kalkulacji budżetowych.

Podejmujemy się także konserwacji istniejących już systemów.

Nasi pracownicy dysponują zarówno odpowiednią wiedzą jak i wymaganymi uprawnieniami.

Zapraszamy do współpracy.