Technik serwisu instalacji alarmowych i sygnalizacji pożaru

Zakres obowiązków

  • Konserwacja, przeglądy, serwis ,wymiana i montaż urządzeń po naprawie:
  • SKD- systemy kontroli dostępu;
  • SSWiN-systemy sygnalizacji włamania i napadu;
  • CCTV-  systemy telewizji przemysłowej IP;
  • SSP- systemy sygnalizacji ppoż.;
  • inne systemy słaboprądowe w budynkach.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, elektryk, elektronik, informatyk;
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego;
  • doświadczenie związane z pracą z instalacjami security (SSWiN,CCTV,SSP,SKD);
  • uprawnienia SEP do 1kV;
  • gotowość do pracy na wysokości potwierdzona badaniami;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do wyjazdów do nagłych wezwań ( pogotowie serwisowe);
  • gotowość do pracy poza obszarem Warszawy;
  • delegacje do 5 dni w terenie;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę: umowa o pracę oraz pakiet socjalny;
  • możliwość uczestnictwa w kursach specjalistycznych;
  • zdobycie uprawnień (świadectwa kwalifikacyjne, certyfikaty );
  • możliwości podwyższenia wynagrodzenia w wyniku nabycia nowych kwalifikacji zgodnie z planowaną ścieżką rozwoju firmy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.